doğal taşlar - An Overview

Sorusu aklımıza en çOkay takılan sorulardır. Burada taşın parlaklığına damarlı yapısına ve görüntüsüne bakmak yeterli olacaktır. Doğal Taşların gerçek olduğu nasıl anlaşılır sizleri bu konuda aydınlatmak istedik.

 Lepidolit taşı, Sadece sizi sakinleştirmekle kalmaz vücudunuzda bulunan mevsimsel alerjik astımada fayda sağlamaktadır. Ten ile temas ettiği anda özelliğini göstermeye başlayacak sizlerin alerjisini alacaktır.  

Bu taşlar arasında yer alan pembe kuvars ve opal taşı, Terazi burcu üzerinde dengeleyici etkiler sunar. Bu taşların diğer Terazi burcu taşları ile birlikte kullanılması etkileri arttırır.

Rubellit taşı turmalin ailesine ait çOkay çarpıcı ve göz kamaştırıcı pahalı ve değerli taşlar arasında yer alır. Kırmızı ya da

Aventurin Taşı Özellikleri ve Faydaları: Aventurin taşı liderlik özelliklerini ve kararlılığın artworkırılmasında rol oynar. Diğer bir adı ‘şans taşı’dır. Merhamet ve empati duygularını besler. Bir kararı sonuna kadar destekleme ve işin sonuna ermeye teşvik eder.

Ruhsal Faydası: Kalp ve zihindeki güzel duyguları hep canlı tutar. Zeka, algı ve yaratıcılığı arttırması için kullanılan bu taşa kişisel gelişim taşı diyenler doğal taşlar de olmuştur.

Doğal taş temizleme işlemleri sırasında kişilerin dikkatli hareket etmeleri oldukça önemlidir. Hatta bu süreçte profesyonel kuyumculuk işleriyle uğraşan kişilerden gardenım alınması işlemlerinizi daha kolay yapmanızı sağlayacaktır. Bu yöntemi her taşa uygulamak yanlış olur. Kırılmaz taşlar için çok basit bir yöntem.

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere adımı, e-posta adresimi ve Website adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Buradaki doğal taşlar reiki ve meditasyon için çOkay uygun. Daha önce yazmış olduğum “Meditasyon ve Meditasyonun Alternatifleri” yazıma da bakmanızı isterim.

Doğal taşların enerjisiyle, hayatınızdaki eksiklikleri dengeleyebileceğinizi biliyor muydunuz? Burcunuza iyi gelen doğal taşlar, enerjisiyle hayatınızı dengeler.

Mücevher ya da süs eşyası olarak kullanılan mineral taşların, enerjileri olduğuna inanılır. Hem görsel olarak hoş gelen hem de vücuda farklı etkileri olduğuna inanılan bu taşların her birinin farklı özellikleri bulunur.

Doğal Taşları temizleme yöntemlerinden bahsedeceğiz. negatif enerjiyi içine çeker. Negatif elektriğin Temizlenmesi gerekir. Sizlere doğal taşların nasıl temizleneceğinden bahsedeceğiz. Onlarca temizleme yöntemi bulunanların içerisinden en doğru olanları Ahmet Maranki hocamızın yorumuyla sizlere aktarmak istedik. Toprak ile temizleme yöntemi ve su ile temizleme yönteminden bahsedeceğiz. Akan su temiz olmalıdır. Doğal taş temizleme yaptığınız Dere ve şelale suyu da olabilir.

Akik, taşı sünnet aynı zamanda sizin ruhsal sıkıntınızı alıp götürecektir. Sinir ve stresinizi gevşetecek iş sıkıntılarınıza gündelik hayatta ki sorunlarımıza oldukça fayda sağlandığı bilinmektedir.

ÇOkay sorulan sorulardan biride budur doğal taşlar baş ağrısı yapmaz aksine bilimsel olarak tedavi edici özellikleri kanıtlanmıştır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *